Російські атаки на Сумщину: постраждали 15 людей, серед них троє дітей, – ОВА
Російські окупаційні війська упродовж дня завдали серії ударів за допомогою безпілотників по цивільній інфраструктурі Сумської області. Внаслідок ворожих атак постраждали 15 мирних жителів, серед яких є діти.
Про це інформує Район.in.ua із посиланням на офіційне повідомлення Сумської обласної військової адміністрації (ОВА) у Телеграмі.
Під ударами були дві автозаправні станції у Сумській громаді, будівля кінотеатру у Конотопі, а також цивільна інфраструктура у Путивлі.
Серед постраждалих – троє дітей: 11-річний хлопчик у Конотопі, 6-річний хлопчик у Сумах та 15-річний підліток у Путивлі.
У лікарнях перебувають четверо поранених. Троє з них – у важкому стані, під наглядом медиків, додали в ОВА.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026