Штраф до 51 тисячі гривень: на Херсонщині ловили п’яних водіїв
За минулі вихідні правоохоронці виявили 4 водіїв, які керували транспортом у стані сп’яніння.Про це повідомили в Патрульній поліції Херсонської області.
Наразі порушникам виписали адміністративні матеріали. Також їм загрожують штрафи та позбавлення права керування транспортними засобами.
Нагадаємо, що за водіння напідпитку передбачена відповідальність залежно від кількості порушень. Максимальне покарання може сягати 51 тисячі гривень штрафу, позбавлення права керування на 10 років та конфіскації транспортного засобу.
Правоохоронці закликають водіїв не сідати за кермо після вживання алкоголю та не наражати на небезпеку себе й інших учасників дорожнього руху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетверезі водії: за вихідні херсонські патрульні склали п’ять протоколів
Фото ілюстративне: із соцмереж
Представники ЮНІСЕФ побували на Херсонщині, де ознайомилися з реалізацією спільних проєктів у сферах освіти, водопостачання та енергетики. Як повідомили в Херсонській ОВА, під час візиту делегація відвідала підземний освітній простір…
Атака російських дронів “Молнія” на Зеленівку пошкодила щонайменше шість приватних будинків. Упродовж вихідних окупанти чотири рази били по житлових кварталах селища. Про це повідомив очільник Херсонської МВА Ярослав Шанько. За…
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026