Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Окупанти на Арабатській стрілці змінили логістику та використовують понтонні переправи

khersonline.net

Окупанти на Арабатській стрілці змінили логістику та використовують понтонні переправи

Зображення: Мост

Російські окупаційні війська змінили логістику в районі тимчасово окупованих Генічеська та Арабатської стрілки, застосовуючи гібридну схему транспортного сполучення. Для цього вони використовують тимчасові понтонні переправи та насипні мости, повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв, на якого посилається Кримськотатарський Ресурсний Центр.

Барієв зазначив, що окупанти скасували останній вечірній рейс о 18:20 з Генічеська на Арабатську стрілку. Це зроблено, щоб встигнути прибрати понтон до настання темряви. Зранку майже всі рейси відновили за звичним графіком. Військових вантажівок у цей час не чути і не видно.

За словами Барієва, окупаційна влада підтримує функціонування переправи та проводить роботи біля пошкодженого мосту. «На допомогу цьому понтону (з сиваської сторони) засипають промоїни з правого боку мосту. Сам Сальдо це питання тримає на контролі», — цитує його Кримськотатарський Ресурсний Центр.

«Окупанти скасували останній вечірній рейс о 18-20 із Генічеська на Арабатську стрілку, щоб встигнути дотемна прибрати понтон. З ранку, як і раніше, повернули майже всі рейси. Військових вантажівок не чути і не видно» — Ескендер Барієв, член Меджлісу кримськотатарського народу

Барієв додав, що громадський транспорт працює за розкладом, незважаючи на проблеми з мостом. Він повідомив, що у п’ятницю автобуси їхали до міста пошкодженим мостом, а поверталися вже понтоном. З морського боку насипають ґрунт, проте прокладки труб для перетікання води не було помічено.

Ця інформація важлива для жителів Херсонщини, адже частина регіону, зокрема Генічеськ та Арабатська стрілка, залишається під тимчасовою окупацією. Зміни в логістиці впливають на пересування місцевого населення та функціонування критичної інфраструктури.

Окупаційна адміністрація Херсонської області планує відновити реверсний рух на мосту, що сполучає Генічеськ та Арабатську Стрілку.

Окупаційний губернатор Херсонщини Володимир Сальдо заявив про відновлення реверсного руху з Генічеська на Арабатську Стрілку.

11 червня командир полку «Перун» Філатов розповів, що удар по Чонгарському мосту призвів до знищення 50 вантажівок РФ та зірвав постачання.

За матеріалами: Мост

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин