Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Сальдо створив «Морську раду» для непрацюючих портів Херсонщини

khersonline.net

Сальдо створив «Морську раду» для непрацюючих портів Херсонщини

Зображення: Мост

Окупаційний «губернатор» Володимир Сальдо сформував так звану «Морську раду Херсонської області», про що інформують проросійські медіа. Цей орган названо консультативним та має зосереджуватися на «реалізації пріоритетів національної морської політики на Азово-Чорноморському напрямку», а також втілювати рішення «Морської колегії РФ».

До заявлених функцій новоствореної структури належить розбудова портової інфраструктури, створення умов для морських перевезень і суднобудування, а також модернізація рибопромислового комплексу.

Варто зазначити, що Сальдо протягом кількох років обіцяє відновити роботу портів у Генічеську та Скадовську, однак ці заяви так і залишаються невиконаними. У травні поточного року стало відомо, що окупаційна адміністрація перевела свої «Порти Херсона» на бюджетне фінансування. Проте, працівники цієї установи не отримують заробітну плату вже близько пів року.

Ця ситуація стосується жителів окупованих територій Херсонщини, що перебувають у складних соціально-економічних умовах.

Ексінспектору з Херсонщини Юрію Шибаєву оголосили підозру через те, що він очолив окупаційний рибний департамент у 2022 році.

За матеріалами: Мост

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин