Дівчата Рівненського ліцею №28 стали чемпіонками України з баскетболу 3х3 у фіналі «Пліч-о-пліч»
Команда дівчат Рівненського ліцею №28 здобула золото фіналу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» у змаганнях з баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Фінал відбувся у Черкасах. У вирішальній грі рівнянки перемогли команду господарок та стали чемпіонками України.
«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – наймасштабніший шкільний спортивний проєкт України, створений за ініціативи Президента Володимира Зеленського. У цьому сезоні участь взяли майже мільйон учасників.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026