На фасадах ліцеїв Горохівщини встановлять меморіальні дошки на честь полеглих військових
Під час чергового засідання обласної комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій розглянули низку звернень органів місцевого самоврядування та громадськості щодо встановлення меморіальних об’єктів.
Про це повідомляє Волинська обласна державна адміністрація, передає Район.Горохів
Засідання провів заступник голови Волинської ОДА Тарас Шкітер.
Зокрема, члени комісії розглянули звернення ініціативної групи у складі Володимира Чайковського, Степана Шикалюка та Сергія Наумука щодо погодження тексту напису на пам’ятному знаку, який планують встановити неподалік місця криївки у селі Ботин Підгайцівської територіальної громади на честь сотника Української повстанської армії Петра Гудзоватого.
Водночас комісія погодила встановлення меморіальних дошок на фасадах закладів освіти Горохівської та Городищенської громад на честь полеглих захисників України:
Також на засіданні розглянули звернення Горохівської міської ради щодо встановлення на території Горохівського ліцею № 1 імені Івана Франка пам’ятного знака «Слава Героям – Франківцям, що віддали життя за незалежність України».
З метою доопрацювання відповідної документації питання вирішили направити на повторний розгляд.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026