Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

З полону повернули 160 військових, серед них двоє закарпатців

rionews.com.ua

З полону повернули 160 військових, серед них двоє закарпатців

Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. - Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!Представництво Уповноваженого ВР з прав людини в Закарпатській області оприлюднило імена двох воїнів-закарпатців, це Олег Гончар і Андрій Смик.

admin

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин