З полону повернули 160 військових, серед них двоє закарпатців
Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. - Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!Представництво Уповноваженого ВР з прав людини в Закарпатській області оприлюднило імена двох воїнів-закарпатців, це Олег Гончар і Андрій Смик.
admin
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026