Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Здолбунівській громаді призначили нових керівників двох ліцеїв та гімназії

polissia.news

У Здолбунівській громаді призначили нових керівників двох ліцеїв та гімназії

У Здолбунівській громаді офіційно уклали контракти з переможцями конкурсів на заміщення вакантних посад директорів трьох закладів загальної середньої освіти.Про це повідомили у Здолбунівській міській раді.Згідно з рішенням конкурсної комісії, нову очільницю отримав Здолбунівський ліцей №3 — ним стала Лілія Миколаївна Маринич. Директоркою Здолбунівського ліцею №5 призначено Жанну Миколаївну Михальчук. Новомильську гімназію очолила Тетяна Федорівна Болба.З усім новообраним керівним складом навчальних закладів уже підписали відповідні трудові контракти.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
27 червня 2026

Новини на тему

Більше новин