У Здолбунівській громаді призначили нових керівників двох ліцеїв та гімназії
У Здолбунівській громаді офіційно уклали контракти з переможцями конкурсів на заміщення вакантних посад директорів трьох закладів загальної середньої освіти.Про це повідомили у Здолбунівській міській раді.Згідно з рішенням конкурсної комісії, нову очільницю отримав Здолбунівський ліцей №3 — ним стала Лілія Миколаївна Маринич. Директоркою Здолбунівського ліцею №5 призначено Жанну Миколаївну Михальчук. Новомильську гімназію очолила Тетяна Федорівна Болба.З усім новообраним керівним складом навчальних закладів уже підписали відповідні трудові контракти.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026