Гданськ приніс понад 10 мільярдів: чим завершилася конференція з відновлення України
Про це розповіла прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко, яка очолювала делегацію у Польщі.
Дивіться також Україна отримає допомогу на сотні мільйонів євро після "енергетичного Рамштайну"
160 підписаних цього року угод на суму понад 10 млрд євро – результат щоденної роботи Президента Володимира Зеленського та всієї української команди, – зазначила прем'єрка.
У Гданську, за словами Свириденко, зокрема, вдалося укласти домовленості щодо відновлення України у різних сферах – від транспорту і доріг до житлових програм.
Серед головних напрацювань очільниця уряду назвала:
Окрім того, Україна у Гданську уклала нові партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.
Зокрема, як розповів міністр енергетики Денис Шмигаль, українські державні та приватні енергетичні компанії досягли 28 угод на загальну суму близько 1 мільярда євро. Серед них:
Цей день ще раз підтвердив: Україна та Європа мають спільний шлях, спільні цінності й спільне майбутнє, – підсумувала Свириденко.
Отож конференція з відновлення у Гданську дозволила фіналізувати домовленості, які Україна вела раніше, й укласти нові угоди, вкрай важливі для відбудови і макрофінансової стабільності держави.
Нагадаємо, Мінфін підписав угоду зі Світовим банком у межах політики розвитку. Вона має допомогти створити сприятливі умови для залучення приватних інвестицій в українську економіку та розв'язати проблеми на ринку праці.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
26 червня 2026