Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Семеро випускників Франківського ліцею №23 здобули по 200 балів на НМТ

frankivchany.if.ua

Семеро випускників Франківського ліцею №23 здобули по 200 балів на НМТ

Одразу семеро випускників Ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради отримали максимальні 200 балів на національному мультипредметному тесті.Найвищі результати продемонстрували Дмитро Балаш (історія України), Назарій Здерка (математика), Анастасія Ільніцька (історія України та українська література), Денис Журавльов (українська мова), Анастасія Васильчук (українська мова), Устина Саваневська (англійська мова) та Вероніка Пилипів (українська мова).У ліцеї привітали випускників із високими результатами, зазначивши, що вони стали результатом наполегливої праці, цілеспрямованості та прагнення до знань. Також у навчальному закладі подякували вчителям і батькам за підтримку та внесок у досягнення учнів.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин