Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Гданськ приніс понад 10 мільярдів: чим завершилася конференція з відновлення України

24tv.ua

Гданськ приніс понад 10 мільярдів: чим завершилася конференція з відновлення України

Про це розповіла прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко, яка очолювала делегацію у Польщі.

Дивіться також Україна отримає допомогу на сотні мільйонів євро після "енергетичного Рамштайну"

160 підписаних цього року угод на суму понад 10 млрд євро – результат щоденної роботи Президента Володимира Зеленського та всієї української команди, – зазначила прем'єрка.

У Гданську, за словами Свириденко, зокрема, вдалося укласти домовленості щодо відновлення України у різних сферах – від транспорту і доріг до житлових програм.

Серед головних напрацювань очільниця уряду назвала:

Окрім того, Україна у Гданську уклала нові партнерства у сферах оборонної промисловості та енергетики.

Зокрема, як розповів міністр енергетики Денис Шмигаль, українські державні та приватні енергетичні компанії досягли 28 угод на загальну суму близько 1 мільярда євро. Серед них:

Цей день ще раз підтвердив: Україна та Європа мають спільний шлях, спільні цінності й спільне майбутнє, – підсумувала Свириденко.

Отож конференція з відновлення у Гданську дозволила фіналізувати домовленості, які Україна вела раніше, й укласти нові угоди, вкрай важливі для відбудови і макрофінансової стабільності держави.

Нагадаємо, Мінфін підписав угоду зі Світовим банком у межах політики розвитку. Вона має допомогти створити сприятливі умови для залучення приватних інвестицій в українську економіку та розв'язати проблеми на ринку праці.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин