У Польщі сталася аварія: зіткнення двох пасажирських потягів
У польській гміні Бялосліве, що в Великопольському воєводстві, сталося зіткнення двох пасажирських поїздів.
Інформацію про інцидент надіслали до рятувальних служб невдовзі після 18:00. Сталося зіткнення між поїздом “Інтерсіті” та регіональним потягом.
Речник обласного управління Державної пожежної служби в Познані, Мартін Халаш, підтвердив, що дві людини отримали поранення. На місце аварії направили чергові підрозділи пожежної служби.
“Підтверджено зіткнення двох поїздів. Внаслідок інциденту вагони частково зійшли з рейок,” – зазначив Халаш.
Наразі на місці події працюють шість пожежних підрозділів, до яких незабаром приєднаються інші рятувальні команди. Ведеться уточнення кількості пасажирів, які перебували в обох поїздах.
На цей момент немає інформації про загиблих або інших поранених.
Як повідомив представник пресслужби PKP PLK, Бартош Пєтржиковський, зіткнулися потяги “Polregio” на маршруті Піла – Бидгощ та “PKP Intercity” Бялогард – Варшава.
Рух потягів на лінії Піла – Бидгощ тимчасово зупинено.
Нагадаємо, що 19 червня у Британії сталося зіткнення двох пасажирських поїздів, внаслідок якого загинув машиніст, а десятки пасажирів отримали травми. Також у Мюнхені стався випадок, коли вантажний потяг зійшов з рейок і впав з моста, внаслідок чого загинула одна особа.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026