Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Луцькій громаді відзначили активну молодь: дев’ятеро лауреатів отримали премії

lutsk.rayon.in.ua

У Луцькій громаді відзначили активну молодь: дев’ятеро лауреатів отримали премії

У Луцькій міській територіальній громаді відзначили молодих людей, які своєю діяльністю сприяють розвитку суспільства, підтримують волонтерський рух та реалізовують молодіжні ініціативи. Дев’ять лауреатів премії громади отримали грошові відзнаки за вагомий внесок у життя громади.

Про це повідомляє секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода, передає Район.Луцьк.

Відзнаки вручили у трьох номінаціях: «Розвиток молодіжної політики», «Національно-патріотичне виховання громадян» та «Розвиток волонтерського руху». Цьогоріч кожен лауреат отримав грошову премію в розмірі 15 тисяч гривень.

Серед нагороджених у напрямку волонтерської діяльності – АнастасіяРудик та Андрій Грушка. За внесок у національно-патріотичне виховання відзначили Романа Ковальчука.

Найбільше лауреатів представили сферу молодіжної політики. Премії отримали Ярослава Іванців, Ярослав Андрійчук, Христина Словік, Юлія Лоза, Аліна Тендюк та Анна Климовець.

Премія покликана підтримати активних молодих людей, які своєю працею та ініціативністю формують сучасне громадянське суспільство та надихають інших до участі в житті громади.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин