У місті на Рівненщині після вимоги екоінспекції відкрили доступ до берега річки Устя
У Здолбунові демонтували огорожу, яка обмежувала доступ громадян до берега річки Устя. Порушення усунули після вимоги Державної екологічної інспекції Поліського округу.Про це повідомили в соцмережах державного органу.Під час перевірки Здолбунівської міської ради інспектори встановили, що поблизу вулиці Коперника на прибережній території була встановлена огорожа з металевої сітки.Вона унеможливлювала вільний доступ громадян до берегової лінії річки для загального водокористування, що є порушенням вимог земельного та водного законодавства.Після отримання вимоги Держекоінспекції Здолбунівська міська рада демонтувала огорожу та офіційно повідомила про усунення порушення.Таким чином, безперешкодний доступ громадян до берега річки Устя відновлено.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026