Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Гусятині на Тернопільщині надзвичайники врятували собаку з глибокого каналізаційного колодязя

gazeta-misto.te.ua

У Гусятині на Тернопільщині надзвичайники врятували собаку з глибокого каналізаційного колодязя

Увечері 24 червня фахівці Служби порятунку Тернопільщини провели успішну операцію з порятунку чотирилапого, який потрапив у смертельну небезпеку. Інцидент стався у селищі Гусятин Гусятинської громади. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.

Сигнал про допомогу надійшов на пульт чергового від небайдужих місцевих мешканців. Люди помітили, що на дно глибокого каналізаційного колодязя впав собака. Тварина була сильно налякана, виснажена і не мала жодної можливості вибратися на поверхню самостійно.

На місце події невідкладно прибув черговий караул місцевого підрозділу ДСНС. Для евакуації чотирилапого бранця рятувальники розгорнули пожежну драбину. Один із надзвичайників обережно спустився у колодязь, знайшов підхід до наляканого пса, зафіксував його та безпечно підняв нагору.

Завдяки оперативності та професійним діям бійців ДСНС, тварина внаслідок падіння не зазнала видимих травм чи ушкоджень.

«Дякуємо небайдужим жителям, які вчасно помітили собаку та зателефонували за номером 101. Для Служби порятунку кожне врятоване життя – це перемога!» – зазначили у відомстві.

Читайте також: У Тернополі на пляжі «Циганка» потонула 15-річна дівчина

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин