Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Тернопільщині створили наглядові ради у 14 обласних лікарнях: рішення облради

gazeta-misto.te.ua

На Тернопільщині створили наглядові ради у 14 обласних лікарнях: рішення облради

Під час чергового сесійного засідання Тернопільської обласної ради депутати підтримали рішення про створення та затвердження персонального складу наглядових рад у 14 провідних комунальних закладах охорони здоров’я регіону. Про це повідомив перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук.

Ухваленню цього рішення передував тривалий та прискіпливий конкурсний відбір кандидатів. Структура новостворених органів є тристоронньою та збалансованою. До складу наглядових рад увійшли:

Нові органи громадського та стратегічного контролю сформовано у таких комунальних некомерційних підприємствах (КНП) області:

Як зазначає Володимир Болєщук, запуск роботи цих незалежних рад є критично важливим етапом медичної реформи на місцевому рівні. Це дозволить зробити управління закладами максимально прозорим, а також оптимізувати витрати фінансових і матеріальних ресурсів.

Окрім того, в умовах воєнного стану наглядові ради стануть інструментом посилення громадського контролю за діяльністю керівництва лікарень, забезпечать їхню повну підзвітність суспільству та допоможуть адаптувати роботу регіональної медицини до актуальних вимог законодавства.

Раніше ми писали про те, що у Тернопільській обласній раді провели співбесіди з кандидатами до наглядових рад медзакладів

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин