У зоні бойових дій на Донеччині залишаються три дитини
У Миколаївці, яку визнали зоною бойових дій, залишаються три дитини з родинами. Визначити їхнє місцезнаходження неможливо. Загалом на територіях, де діє примусова евакуація в Донецькій області, проживають 393 неповнолітніх.
Про це розповіла начальниця служби у справа дітей Донецької ОДА Юлія Рижакова під час брифінгу 24 червня.
Найбільше дітей у зоні примусової евакуації у мікрорайонах Слов’янська — 250 неповнолітніх та в Краматорській грамаді й на окремих вулицях міста — 140 дітей.
З початку червня вивезли 286 дітей з території примусової евакуації на Донеччині. Найбільше – з Краматорської громади та Слов’янська — 286 неповнолітніх. Ще 5 дітей вдалося евакуювати з Дружківки та одну — з села Сергіївка Андріївської громади.
Загалом з початку червня з Донецької області евакуювалися 9,5 тисячі жителів, з яких понад 780 — діти. Станом на 23 червня на підконтрольній Україні території Донеччини залишаються 135 тисяч людей.
Читайте також: Не виходили на вулицю через обстріли: зі Слов’янська евакуювали родину з двома дітьми
- Останні
- Популярні
Новини по днях
25 червня 2026