Російський дрон ударив по АЗС у Херсоні: поранені троє працівників
У Херсоні російські військові атакували ударним безпілотником одну з автозаправних станцій.
Про це повідомляє «Район.Херсон» із посиланням на Херсонську обласну та міську військові адміністрації.
Орієнтовно о 16:55 внаслідок влучання БпЛА постраждали троє працівників АЗС – чоловіки віком 30, 46 та 47 років.
У стані середньої тяжкості госпіталізували трьох чоловіків, які під час удару перебували у приміщенні. 30-річний працівник отримав вибухову травму, закриту черепно-мозкову травму, акубаротравму та уламкові поранення руки. Ще двоє постраждалих, 46 та 48 років, зазнали вибухових травм, закритих черепно-мозкових травм та акубаротравм. Крім того, у старшого з них діагностували уламкові поранення м’яких тканин голови.
Усім потерпілим надають необхідну медичну допомогу.
Це вже не перший випадок, коли російські війська цілеспрямовано атакують автозаправні станції на Херсонщині. На початку червня 2026 року удару зазнала АЗС у Посад-Покровському Чорнобаївської громади. Тоді російський дрон влучив по автозаправному комплексу. Внаслідок атаки загинула 35-річна працівниця станції, ще щонайменше дев’ятеро людей отримали поранення.
Раніше під ударами також опинялися автозаправні станції у херсонському мікрорайоні «Таврійський», де через атаки безпілотників виникали пожежі та руйнування.
Після деокупації правобережної частини Херсонщини російська армія регулярно атакує цивільну інфраструктуру регіону – магазини, транспорт, медичні заклади, житлові квартали та об’єкти паливної інфраструктури. Такі удари створюють додаткову небезпеку для мирних жителів і ускладнюють забезпечення громад пальним та логістикою.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026