Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Львівські школярі виграли «бронзу» всеукраїнської ліги з настільного тенісу

dyvys.info

Львівські школярі виграли «бронзу» всеукраїнської ліги з настільного тенісу

Учні львівської школи №9 виграли бронзові медалі у Пліч-о-пліч Всеукраїнській шкільній лізі з настільного тенісу.

Про це повідомили в департаменті освіти та культури Львівської міської ради.

Як ідеться на сайті змагань, львів'яни посіли друге місце у своїй групі з дев'ятьма очками та вийшли до плей-оф. У чвертьфіналі команда з рахунком обіграла 3:2 Дніпровський ліцей №28, а у півфіналі поступилася Коломийському ліцею №9 1:3. У матчі за третє місце школа №9 здолала київський ліцей №209 з результатом 3:1.

Нагороди у складі львівської команди здобули:

До слова, раніше ми повідомляли, що лучники зі Львівщини виграли медалі чемпіонату світу серед військових.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин