Львівські школярі виграли «бронзу» всеукраїнської ліги з настільного тенісу
Учні львівської школи №9 виграли бронзові медалі у Пліч-о-пліч Всеукраїнській шкільній лізі з настільного тенісу.
Про це повідомили в департаменті освіти та культури Львівської міської ради.
Як ідеться на сайті змагань, львів'яни посіли друге місце у своїй групі з дев'ятьма очками та вийшли до плей-оф. У чвертьфіналі команда з рахунком обіграла 3:2 Дніпровський ліцей №28, а у півфіналі поступилася Коломийському ліцею №9 1:3. У матчі за третє місце школа №9 здолала київський ліцей №209 з результатом 3:1.
Нагороди у складі львівської команди здобули:
До слова, раніше ми повідомляли, що лучники зі Львівщини виграли медалі чемпіонату світу серед військових.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026