Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Чернігівщині з 1 липня запроваджують обов'язкову евакуацію з 12 прикордонних сіл, – ОВА

rayon.in.ua

На Чернігівщині з 1 липня запроваджують обов'язкову евакуацію з 12 прикордонних сіл, – ОВА

У Чернігівській області з 1 липня запроваджують обов’язкову евакуацію цивільного населення з 12 населених пунктів, розташованих у безпосередній близькості до державного кордону. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони області на підставі офіційного запиту військового командування через безпекову ситуацію.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації (ОВА) В’ячеслав Чаус, передає Район.in.ua.

Ідеться про Прибинь, Шишківку та Рудню Корюківської територіальної громади, Лемешівку й Мощенку Городнянської громади, Воробʼївку, Камінь, Камʼянську Слободу, Карабани та Чайкине Новгород-Сіверської громади, Газопровідне й Олександрівку Семенівської громади.

Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де її оголошували взимку. Ідеться про населені пункти Сновської, Городнянської, Новгород-Сіверської та Семенівської громад: Гірськ, Берилівку, Бучки, Грем’яч, Будо-Воробʼївську, Костобобрів і Залізний Міст. Охочі жителі тоді виїхали, решта писали відмови.

Він наголосив, що алгоритм дій уже напрацьований. Жителів поінформують про місця збору. Усі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути й транспорт. Розселення людей – обовʼязкова умова.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин