Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Поблизу села Ржищів продовжують гасити пожежу торфовища

gorohiv.rayon.in.ua

Поблизу села Ржищів продовжують гасити пожежу торфовища

На Волині триває боротьба із торф’яними пожежами: рятувальники лівідували пожежі на торфяниках у Камінь-Каширському районі, продовжують працювати біля села Ржищів Луцького району.

Про це повідомили на сторінці Головного управління ДСНС України у Волинській області, передає Район.Горохів.

Займання виникло 18 червня, завдяки зусиллям ДСНС та місцевих пожежних команд уже ліквідовано значну частину горіння, залишається тління осередками на площі близько 2 га. Минулої доби тут працювали близько 40-а рятувальників, залучено 9 автомобілів та 12 мотопомп.

Нагадаємо, 19 червня пожежу вдалося локалізувати. Станом на 20 червня триваюли роботи з ліквідації окремих осередків тління на площі близько 4 га.

До гасіння залучали рятувальників з міст Горохів, Рожище, Ківерці, Нововолинськ, а також з Луцька – всього понад 20 співробітників, задіяно 5 одиниць техніки, допомагають вогнеборці місцевої пожежної команди с.Будани, працівники торфобрикетного заводу, задіяно допоміжну техніку.

Рятувальники закликають волинян бути максимально обережними з вогнем, не спалювати суху рослинність на городах та поблизу лісів – це завжди загрожує масштабним загоранням в екосистемах.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин