Поблизу села Ржищів продовжують гасити пожежу торфовища
На Волині триває боротьба із торф’яними пожежами: рятувальники лівідували пожежі на торфяниках у Камінь-Каширському районі, продовжують працювати біля села Ржищів Луцького району.
Про це повідомили на сторінці Головного управління ДСНС України у Волинській області, передає Район.Горохів.
Займання виникло 18 червня, завдяки зусиллям ДСНС та місцевих пожежних команд уже ліквідовано значну частину горіння, залишається тління осередками на площі близько 2 га. Минулої доби тут працювали близько 40-а рятувальників, залучено 9 автомобілів та 12 мотопомп.
Нагадаємо, 19 червня пожежу вдалося локалізувати. Станом на 20 червня триваюли роботи з ліквідації окремих осередків тління на площі близько 4 га.
До гасіння залучали рятувальників з міст Горохів, Рожище, Ківерці, Нововолинськ, а також з Луцька – всього понад 20 співробітників, задіяно 5 одиниць техніки, допомагають вогнеборці місцевої пожежної команди с.Будани, працівники торфобрикетного заводу, задіяно допоміжну техніку.
Рятувальники закликають волинян бути максимально обережними з вогнем, не спалювати суху рослинність на городах та поблизу лісів – це завжди загрожує масштабним загоранням в екосистемах.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026