Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Миколаєві встановили «туманчики» для охолодження мешканців у спеку

novosti-n.org

Миколаєві встановили «туманчики» для охолодження мешканців у спеку

У Миколаєві встановили водяні розпилювачі («туманчики») у різних районах міста, щоб жителі могли освіжитись у спеку.

Про це повідомляє КП ДЕЗ "Пілот".

Як повідомили у підприємстві, обладнання з'явилося у найбільш відвідуваних громадських просторах та зонах відпочинку.

Розпилювачі встановлені за такими локаціями: - дитяче містечко «Сказка»; - верхня набережна; - «Серце міста»; - Каштановий сквер; - пішохідна зона вулиці Соборна вулиця.

У КП наголошують, що такі заходи спрямовані на підвищення комфорту городян у період високих температур.

Як раніше повідомлялося, на Миколаївщині ввели обмеження для руху вантажівок через спеку.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин