Новий напрям «Мандротерапії» на Буковині: 5 дружин загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців пройшли ретрит
Дводенний ретрит став простором для відновлення, підтримки та психологічного розвантаження. Оздоровлення та відпочинок жінки змогли отримати у межах проєкту Чернівецької ОВА «Мандротерапія». Ретрит - це період тимчасового відходу від звичного способу життя для відпочинку, саморозвитку, медитації, духовних практик та відновлення сил.Дводенний захід відбувся у садибі в селі Багна. Його програма була спрямована на те, щоб допомогти учасникам хоча б на деякий час відвернутися від щоденних переживань, відновити внутрішні сили та відчути підтримку людей, які мають схожий життєвий досвід, повідомляють в Чернівецькій ОВА.Медіа агентство АСС є в InstagramУчасниці долучилися до майстер-класу з приготування традиційних гуцульських страв, вирушили на риболовлю, відпочивали біля басейну, ходили в гори та збирали гриби. Важливою частиною програми стала робота з психологом, яка дала можливість поділитися переживаннями, знайти нові ресурси для подолання життєвих викликів та отримати фахову підтримку.Для багатьох родин ці два дні стали нагодою побути серед людей, які добре розуміють їхній біль, відчути єдність, прийняття та турботу. Саме такі заходи допомагають створювати безпечний простір для відновлення після важких втрат і тривалого очікування звісток про рідних, які зникли безвісти.Цей ретрит став новим напрямком розвитку проєкту «Мандротерапія». Якщо раніше його основна увага була зосереджена на ветеранах та військовослужбовцях, то нині ініціатива охоплює й родини загиблих та безвісти зниклих захисників.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026