Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Звягельському районі 20‑річний водій електроскутера впав під час руху та потрапив до лікарні

zhitomir-online.com

У Звягельському районі 20‑річний водій електроскутера впав під час руху та потрапив до лікарні

Подія сталася 22 червня близько 00:10 на вулиці Дмитра Савчука в селі Суємцях Баранівської громади. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 2 Звягельського районного відділу поліції.

Про це 23 червня повідомила пресслужба поліції Житомирської області.

“За попередніми даними, під час руху на електроскутері Fada Spin водій не впорався з керуванням та впав на дорожнє покриття. У результаті ДТП 20-річний місцевий житель з тілесними ушкодженнями був госпіталізований до медичного закладу.

Слідчі кваліфікували подію за ст. 291 (Порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває”, – йдеться в інформації.

Поліція закликає водіїв електроскутерів, мопедів та інших двоколісних транспортних засобів бути відповідальними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Під час поїздок обов’язково використовуйте мотошолом і захисне спорядження, обирайте безпечну швидкість та враховуйте стан дорожнього покриття. У темну пору доби подбайте про справність світлових приладів і використання світловідбивних елементів.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин