У Звягельському районі 20‑річний водій електроскутера впав під час руху та потрапив до лікарні
Подія сталася 22 червня близько 00:10 на вулиці Дмитра Савчука в селі Суємцях Баранівської громади. На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції № 2 Звягельського районного відділу поліції.
Про це 23 червня повідомила пресслужба поліції Житомирської області.
“За попередніми даними, під час руху на електроскутері Fada Spin водій не впорався з керуванням та впав на дорожнє покриття. У результаті ДТП 20-річний місцевий житель з тілесними ушкодженнями був госпіталізований до медичного закладу.
Слідчі кваліфікували подію за ст. 291 (Порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває”, – йдеться в інформації.
Поліція закликає водіїв електроскутерів, мопедів та інших двоколісних транспортних засобів бути відповідальними та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Під час поїздок обов’язково використовуйте мотошолом і захисне спорядження, обирайте безпечну швидкість та враховуйте стан дорожнього покриття. У темну пору доби подбайте про справність світлових приладів і використання світловідбивних елементів.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026