На водоймах Прикарпаття з початку року втонули 12 людей: ДСНС закликає бути обережними
В Івано-Франківській обласній державній адміністрації обговорили питання безпеки людей на водоймах під час літнього відпочинку.Під час брифінгу начальниця сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Христина Перцович повідомила, що від початку 2026 року на водоймах Прикарпаття вже загинули 12 людей.Троє людей потонули лише з початку купального сезону.Рятувальники наголошують: під час відпочинку біля води необхідно дотримуватися правил безпеки, не купатися у заборонених місцях, не залишати дітей без нагляду та уникати відпочинку у стані алкогольного сп’яніння.Особливу увагу закликають звернути напередодні традиційного святкування Івана Купала, коли кількість людей біля водойм зазвичай зростає.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026