В Україні можуть підвищити штрафи за перевищення швидкості
В Україні можуть підвищити штрафи для водіїв за перевищення швидкості.
Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.
У парламенті пропонують ввести такі штрафи:
За словами нардепки, зараз за перевищення на понад 20 км/год водії сплачують 340 грн, а за понад 50 км/год — 1 700 грн.
Ці норми закладені у законопроєкті «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дії, які призводять до травматизму та смертності на дорогах».
До слова, торік у Верховній Раді також зареєстрували проєкт закону про зміну штрафів. Детальніше про нього — читайте тут.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026