Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У ліцеї «Знамення» на Тернопільщині відбулося підсумкове свято «З вдячністю у серці»

gazeta-misto.te.ua

У ліцеї «Знамення» на Тернопільщині відбулося підсумкове свято «З вдячністю у серці»

У Тернопільському обласному ліцеї «Знамення» відбулося підсумкове святкування Дня Подяки «З вдячністю у серці», яке стало символічним завершенням навчального року. Святкові заходи об’єднали учнів, педагогів, духовенство та гостей навчального закладу, створивши атмосферу вдячності за здобутки, підтримку та спільно пройдений шлях.

Свято розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Теодор Мартинюк у співслужінні священнослужителів.

Богослужіння відбулося у Малій Базиліці Зарваницької Матері Божої, де учасники спільно молилися та дякували за прожитий навчальний рік.

Під час урочистої академії присутні згадали найважливіші події навчального року, досягнення ліцею та висловили вдячність усім, хто долучається до розвитку освітнього закладу.

Особливу увагу приділили випускницям, для яких завершення навчання стало початком нового життєвого етапу.

До привітань долучилася директорка департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації Ольга Хома, яка побажала молоді успіхів у подальшому навчанні та реалізації своїх мрій.

У ліцеї зазначають, що випускниці залишають стіни закладу не лише зі здобутими знаннями, а й з безцінним досвідом, підтримкою та внутрішньою опорою, які допомагатимуть їм у майбутньому.

Фото: ТОВА

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин