“Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям” на Рівненщині отримав нову керівницю
Спеціалізований медзаклад, який опікується важкохворими дітьми та малечею із прифронтових областей, отримав нову очільницю. Голова Рівненської облради Андрій Карауш сьогодні, 23 червня, підписав контракт із Оксаною Дзюбук, призначивши її генеральною директоркою «Центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям».Про це стало відомо із соцмереж очільника облради.Також посадовець розповів про нову очільницю. За його інформацєю, Оксана Дзюбук працює в цьому медзакладі з 2018 року. До призначення обіймала посаду заступниці керівника.Наразі у спеціалізованому центрі проходять реабілітацію 65 дітей із вродженими вадами розвитку, інвалідністю та важкими захворюваннями, серед яких є й евакуйовані з прифронтових областей України.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026