Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

“Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям” на Рівненщині отримав нову керівницю

polissia.news

“Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям” на Рівненщині отримав нову керівницю

Спеціалізований медзаклад, який опікується важкохворими дітьми та малечею із прифронтових областей, отримав нову очільницю. Голова Рівненської облради Андрій Карауш сьогодні, 23 червня, підписав контракт із Оксаною Дзюбук, призначивши її генеральною директоркою «Центру медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям».Про це стало відомо із соцмереж очільника облради.Також посадовець розповів про нову очільницю. За його інформацєю, Оксана Дзюбук працює в цьому медзакладі з 2018 року. До призначення обіймала посаду заступниці керівника.Наразі у спеціалізованому центрі проходять реабілітацію 65 дітей із вродженими вадами розвитку, інвалідністю та важкими захворюваннями, серед яких є й евакуйовані з прифронтових областей України.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин