Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Дорога Богодухів — Охтирка залишилась майже без АЗС

okhtyrka.online

Дорога Богодухів — Охтирка залишилась майже без АЗС

Ворог добив навіть ті заправки, які давно не працювали, пише Ворскла.Життя прикордоння

Сьогодні з Харкова до Охтирки рейсовий автобус доїхав за півтори години. Зазвичай така дорога займає ближче до двох.

Все через небезпечну ділянку дороги від Богодухова до кордону з Сумщиною.

Дорога постійно знаходиться під прицілом дронів, а особливо потерпає сам Богодухів.

Хоча їхали швидко, головне, що впало в око, — заправки.

Від Богодухова у бік Охтирки, фактично до Сумської області, АЗС стоять розбиті. Частина з них і раніше не працювала. Тепер добиті й вони.

Сьогодні міський голова Богодухова Володимир Бєлий повідомив, що після останніх ударів у громаді не працює жодна АЗС.За його словами, ворог спрямував удари саме по заправках, намагаючись паралізувати логістику.Місцева влада вже говорить із бізнесом та операторами ринку пального, щоб відновити їхню роботу.

Це не перший удар по заправках у цьому районі.

19 червня у Богодухові російський дрон, імовірно “Молнія”, влучив по АЗС “Овіс”. У той момент там заправлявся автомобіль. Було пошкоджено перекриття над колонкою, саму колонку, будівлю АЗС і машину. На щастя, тоді обійшлося без тяжких поранень.

Раніше біля Богодухова вже була розбита ціла низка заправок. Частину намагалися відновлювати. Тепер удари повторилися.

Богодухівське керівництво говорить і про інші наслідки останніх атак — пошкоджені мобільні вежі, електромережі, об’єкти критичної інфраструктури. Після повторного влучання по одному з підприємств є четверо поранених.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин