У Кілійській громаді від сьогодні почнуть повертати світло на вулиці
У місті Кілія та населених пунктах громади працівники КП “Добробут” сьогодні почнуть вмикати вуличне освітлення. Роботи будуть виконуватися поступово через обмежений ресурс підприємства та поломки на лініях. Жителів громади просять повідомляти про наявні проблеми з освітленням на вулицях. Про це із посиланням на секретаря Кілійської міської ради Сергія Мергута та директора “КП “Добробут” Ігоря Чакира повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Зазначимо, що вуличне освітлення на вулицях громади було вимушено вимкнено через постійні атаки рф не енергетичну інфраструктуру, та задля економії електроенергії.
Раніше обслуговуванням вуличних мереж освітлення займалося КП “Житловий сервіс”, наразі ж повноваження передали КП “Добробут”.
Як зазначив секретар Кілійської міської ради Сергій Мергут, ресурс комунального підприємства обмежений через відсутність техніки та кадрів. Проте комунальники робитимуть все можливе, щоб повернути освітлення на вулиці громади.
“Якщо ви помітили несправність ліхтаря, пошкодження лінії або інші проблеми з освітленням на вашій вулиці — будь ласка, повідомляйте у КП “Добробут” за адресою вул. Миру, 83“, – повідомив Сергій Мергут.
Як повідомив у коментарі “БІ” директор “Добробуту” Ігор Чакир, сьогодні комунальники перевірять вуличні мережі та таймери.
“Поступово будемо відновлювати освітлення на вулицях міста. На жаль, не маємо потрібних спеціалістів та техніки, але в межах власних можливостей, будемо робити що зможемо. Попередньо, поки вуличне освітлення працюватиме з 10 вечора до 12 години ночі“, – сказав Ігор Чакир.
Раніше ми повідомляли: Внаслідок російської атаки на пляжі Одеси загинула жінка
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026