Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Понад мільйон гривень направили на навчання водіїв з інвалідністю у Миколаївській області

novosti-n.org

Понад мільйон гривень направили на навчання водіїв з інвалідністю у Миколаївській області

У Миколаївській області триває реалізація флагманського проекту «Автошкола для осіб з інвалідністю», спрямованого на навчання водінню ветеранів війни та людей із порушеннями опорно-рухового апарату.

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА.

Ініціатива діє у рамках Національної стратегії щодо створення безбар'єрного простору в Україні до 2030 року та реалізується з ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Основна мета проекту – надати людям з інвалідністю можливість пройти навчання чи перенавчання на спеціально обладнаних транспортних засобах. Організатори зазначають, що це сприяє поверненню до активного життя, підвищення мобільності та незалежності учасників.

У реалізації проекту беруть участь сервісні центри МВС, територіальні громади Миколаївської області та сертифіковані навчальні заклади. Одним із таких закладів є автошкола «Престиж», де створено умови для підготовки водіїв з інвалідністю.

Станом на сьогодні до навчання залучено 105 ветеранів та членів їх сімей. На реалізацію проекту з державного бюджету виділено понад 1,2 млн. грн.

Як раніше повідомлялося, а 89 років продовжує водити автомобіль: почесний громадянин Чорноморська обміняв права водія.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин