Читать: ЗСУ знищили окупантів, які намагалися захопити Новий Донбас
На Добропільському напрямку (неформальна назва північно-східного фасу офіційного Покровського напрямку) бійці Сил оборони знищили штурмовиків російських окупантів, які намагалися інфільтруватися в селище Новий Донбас.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і старший лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс:
«Противник вже 100500 разів заявляв про те, що закріпився на підступах до Добропілля, нібито взявши під контроль н. п. Новий Донбас, але є невеликий нюанс… Навіть самі орки сміються з таких заяв своїх командорів і публічних оголошень, адже захопленням там і близько не пахне. Більшість тих, хто туди йде, — дохнуть в посадках».
Як повідомляє на актуальній карті авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState», двадцятого червня сіра зона активних боїв наблизилася до Нового Донбасу на відстань в вісімсот метрів.
Відстань від впевнено окупованої території до селища становить понад чотири кілометри.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026