Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

ЛНЗ оголосив про перші втрати літа: клуб залишили одразу два футболісти

meta.ua

ЛНЗ оголосив про перші втрати літа: клуб залишили одразу два футболісти

Черкаський ЛНЗ офіційно повідомив про відхід двох футболістів. Клуб достроково припинив співпрацю з півзахисниками В'ячеславом Танковським та Марком Подоляком.

Про кадрові зміни повідомила пресслужба черкаського клубу. Зазначається, що сторони досягли згоди щодо дострокового розірвання контрактів, які були чинними до літа 2027 року.

Танковський був серйозно залученим до гри команди в минулому сезоні. Хавбек провів 20 матчів у всіх турнірах, забив один гол та віддав одну результативну передачу.

Натомість Подоляк отримував обмежену кількість ігрового часу. У кампанії-2025/26 він взяв участь лише в одному поєдинку та не відзначився результативними діями.

ЛНЗ, який минулого сезону фінішував на третьому місці в Українській Прем'єр-лізі, продовжує формувати склад перед новою кампанією. Очікується, що найближчим часом клуб повідомить про нові кадрові рішення та можливі підсилення.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин