Дитячий лікар із Рівного представив Україну на Медичних Олімпійських іграх
Лікар-отоларинголог Рівненської обласної дитячої лікарні Микола Кліщ узяв участь у 45-х Медичних Олімпійських іграх (Medigames 2026).Про це повідомили на офіційній сторінці Рівненської обласної дитячої лікарні.Рівненський медик виступав у складі національної команди Української медичної футбольної асоціації (UFAM). Цьогорічні масштабні змагання об’єднали лікарів-спортсменів із 45 країн світу.У закладі наголошують, що ця подія стала для нашого земляка не лише серйозним випробуванням спортивної майстерності, а й важливою можливістю гідно представити Україну та її медичну спільноту на міжнародній арені.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026