Тенісистка з Нової Каховки Ангеліна Калініна вийшла до другого кола турніру WTA в Істборні
Уродженка Нової Каховки, українська тенісистка Ангеліна Калініна, успішно стартувала на турнірі WTA 250 в британському Істборні. У матчі першого кола вона перемогла співвітчизницю Дарію Снігур та вийшла до наступного раунду змагань.
Про це повідомляє Район.Каховка.
Калініна розпочала виступи в Істборні одразу з основної сітки. Натомість Снігур пробилася до турніру через кваліфікацію, де здолала американку Софію Кенін та хорватку Петру Марчинко.
До цього тенісистки двічі зустрічалися між собою, і в обох матчах перемогу святкувала Снігур. Востаннє це сталося у січні 2026 року під час кваліфікації турніру WTA 250 у румунському Клуж-Напоці.
У поєдинку в Істборні Калініна невдало розпочала гру, програвши свою першу подачу. Однак уже в середині стартового сету вона змогла відігратися. Суперниці кілька разів обмінялися брейками, а доля партії вирішилася на тайбрейку, де сильнішою виявилася Ангеліна.
Другий сет також пройшов у напруженій боротьбі. Вирішальним став 11-й гейм, у якому Калініна зробила брейк на подачі суперниці. Після цього вона впевнено подала на матч і завершила зустріч перемогою — 7:6, 7:5.
Для Ангеліни Калініної ця перемога стала першою над Дарією Снігур у трьох очних протистояннях. Також вона вперше за останні два роки виграла матч основної сітки на трав'яному покритті.
У другому колі турніру WTA 250 в Істборні Калініна зустрінеться із сьомою сіяною на турнірі — американкою Маккартні Кесслер, яка взяла гору над австралійкою Дарією Касаткіною.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026