Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Рівненщині ліцей передав на передову вже другий позашляховик

polissia.news

На Рівненщині ліцей передав на передову вже другий позашляховик

Костопільський ліцей №1 ім. Т.Г. Шевченка передав для потреб Збройних Сил України автомобіль Hyundai Santa Fe. Позашляховик відправиться на фронт до бійців 14-го окремого розвідувального батальйону. Ключі від машини вручили батьку одного з учнів ліцею, який воює у цьому підрозділі.Про це сьогодні, 22 червня, повідомила Костопільська міська рада.Як розповіла директорка закладу Юлія Плющ, кошти на авто зібрали під час масштабного ярмарку до Дня вишиванки зусиллями учнів, батьків та педагогів.Це вже друга аналогічна автівка, яку ліцей придбав для захисників — першу відправили минулого року.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин