Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Сумщині піротехніки ДСНС виявили та знищили 22 вибухонебезпечних предмети, у тому числі й на Охтирщині

okhtyrka.online

На Сумщині піротехніки ДСНС виявили та знищили 22 вибухонебезпечних предмети, у тому числі й на Охтирщині

18 червня піротехнічними підрозділами ДСНС України на території Сумської області вилучено та знищено осколкові та осколково – фугасні бойові частини ударних БпЛА, саморобні вибухові пристрої, мінометні міни, підствольні гранати та постріли від протитанкових гранатометів.

Дані боєприпаси були виявлені в Роменському, Конотопському, Охтирському, Сумському та Шосткинському районах.

Рятувальники застерігають громадян бути уважними та обережними! Не нехтувати застереженнями та знаками мінної небезпеки. У разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів, не наближатися до них, тим більше не чіпати, не намагатися перенести або розібрати. Не користуватися поблизу засобами зв’язку. Треба відійти на безпечну відстань, тим шляхом, яким прийшли не менше 100 метрів.

Про можливу небезпеку необхідно попередити оточуючих та зателефонувати в оперативні служби за номерами «101» або «102».

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин