За збут наркотиків у Львові судитимуть чоловіка та жінку з Херсонщини
Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо 28-річного чоловіка та його 25-річної співмешканки з Херсонської області. Їх підозрюють у зберіганні та збуті психотропних речовин і канабісу у Львові.
Про це повідомили у Національній поліції.
Під час обшуку місця проживання підозрюваних у Львові правоохоронці виявили та вилучили психотропні речовини канабіс, електронні ваги, засоби фасування. Зазначається, що вартість вилучених психотропів та наркотиків за цінами "чорного ринку" становить понад 300 тисяч гривень.
Чоловіку і жінці інкримінують незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – до дванадцяти років ув'язнення з конфіскацією майна.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026