Завтра в Охтирці системи водопостачання будуть переведені на резервні джерела живлення
У зв’язку з плановим відключенням електроенергії по місту завтра, 17.06.2026 року з 08:00 до 17:00, системи водопостачання будуть переведені на резервні джерела живлення.
Подача води здійснюватиметься за графіком: з 12:00 до 15:00.
Просимо завчасно зробити достатній запас питної та технічної води на період обмеженого водопостачання.
У зв’язку з роботою систем на резервному живленні тиск у водопровідній мережі може бути знижений або тимчасово відсутній.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026