На Охтирщині вшанували пам’ять загиблого поліцейського Олега Юрка
На Охтирщині вшанували пам’ять Олега Юрка – поліцейського, який загинув під час виконання службових обов’язків, документуючи воєнні злочини, вчинені військовими рф.
Сьогодні, у день народження Олега Юрка, колеги, друзі та рідні зібралися, аби згадати правоохоронця, який назавжди залишився прикладом мужності, професіоналізму та відданості службі. Пам’ятні заходи об’єднали всіх, для кого його ім’я асоціюється з надійністю та готовністю завжди прийти на допомогу.
День розпочався з покладання квітів до місця поховання загиблого. Присутні вшанували його світлу пам’ять хвилиною мовчання, згадуючи його щирі людські якості та життєлюбство.
Продовженням пам’ятних заходів став традиційний футбольний турнір пам’яті Олега Юрка. На футбольному полі зустрілися його друзі, колеги та побратими. У змаганнях брав участь і його син — Ілля, який успадкував від батька любов до спорту. Нині Ілля опановує професію слідчого, продовжуючи шлях служіння людям і закону.
Окрім того, близькі та друзі правоохоронця долучилися до сплаву на сап-дошках. Цей захід організувала родина загиблого за участі його дружини Тетяни.
Олег Юрко віддав своє життя, виконуючи службовий обов’язок. Його ім’я назавжди залишиться в історії поліції Сумщини, а пам’ять про нього житиме у справах, вчинках та серцях рідних, друзів і колег.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026