Охтирку відвідала делегація ООН
Охтирську міську громаду з офіційним візитом відвідала делегація Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН / OCHA) в Україні.
Очільниця делегації, керівниця Західного та Центрального координаційного хабу УКГС ООН Джоллі Шах (Jolly Shah), провела ключову робочу зустріч із міським головою Охтирки Павлом Кузьменком.
У заході також взяли участь фахівці УКГС ООН: Олександр Овдієнко (радник із гуманітарних питань) та Сандра Вінтер (співробітник із гуманітарних питань), а також представники гуманітарних організацій.
Під час зустрічі сторони детально зупинилися на гуманітарній ситуації в місті, проаналізували актуальні потреби та напрацювали чіткий алгоритм подальшої співпраці.
Джоллі Шах має понад 20 років досвіду управління масштабними гуманітарними операціями по всьому світу – від ліквідації наслідків руйнівних природних катастроф до координації допомоги в зонах активних збройних конфліктів. І зараз, у межах своєї місії, вона виконує та координує низку важливих завдань.
Під час зустрічі міський голова Павло Кузьменко детально розповів про поточну ситуацію в громаді, нагальні потреби мешканців та масштаби руйнувань, яких зазнала Охтирка. Міжнародна посадовиця уважно вислухала очільника міста, занотувала ключові тези, виявивши глибоку емпатію до викликів, з якими щодня стикаються охтирчани.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026