Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Охтирку відвідала делегація ООН

okhtyrka.online

Охтирку відвідала делегація ООН

Охтирську міську громаду з офіційним візитом відвідала делегація Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН / OCHA) в Україні.

Очільниця делегації, керівниця Західного та Центрального координаційного хабу УКГС ООН Джоллі Шах (Jolly Shah), провела ключову робочу зустріч із міським головою Охтирки Павлом Кузьменком.

У заході також взяли участь фахівці УКГС ООН: Олександр Овдієнко (радник із гуманітарних питань) та Сандра Вінтер (співробітник із гуманітарних питань), а також представники гуманітарних організацій.

Під час зустрічі сторони детально зупинилися на гуманітарній ситуації в місті, проаналізували актуальні потреби та напрацювали чіткий алгоритм подальшої співпраці.

Джоллі Шах має понад 20 років досвіду управління масштабними гуманітарними операціями по всьому світу – від ліквідації наслідків руйнівних природних катастроф до координації допомоги в зонах активних збройних конфліктів. І зараз, у межах своєї місії, вона виконує та координує низку важливих завдань.

Під час зустрічі міський голова Павло Кузьменко детально розповів про поточну ситуацію в громаді, нагальні потреби мешканців та масштаби руйнувань, яких зазнала Охтирка. Міжнародна посадовиця уважно вислухала очільника міста, занотувала ключові тези, виявивши глибоку емпатію до викликів, з якими щодня стикаються охтирчани.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин