ПС завдали удару високоточними ракетами по електронному заводу у Воронежі
Повітряні Сили Збройних Сил України за допомогою високоточних ракет атакували завод у Воронежі, де виготовляють електроніку для російських ракет.
Дослівно: “22 червня підрозділи Повітряних Сил ЗСУ завдали ударів по підприємству, що виробляє компоненти для російських ракет у Воронежі. Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування”.
Деталі: За інформацією Генштабу, на цьому заводі виготовляли електроніку, яка використовується в російських ракетах, зокрема для ОТРК “Іскандер” та Х-101. Йдеться, швидше за все, про “Воронезький завод напівпровідникових приладів”.
Цей завод також виробляє електронні компоненти для російського ракетного озброєння та систем ППО.
“Знищення потужностей об’єкта значно погіршить здатність Росії виробляти нові ракети”, – зазначили у Генштабі.
У російських пабліках вже опублікували фото та відео наслідків ударів.
Передісторія:
У понеділок Генштаб повідомив, що 21 червня та в ніч на 22 червня Сили оборони України вразили кілька військових об’єктів росіян, серед яких був центр космічного зв’язку у Москві.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026