Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Путін досі мовчить про удар по Москві

33kanal.com

Путін досі мовчить про удар по Москві

Російський диктатор досі не прокоментував удар по Московському НПЗ, бо провал надто серйозний, і незрозуміло кого призначити винним. Таку думку висловив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв’ю “Українському радіо”.“Що він може прокоментувати про Москву? Натягали все, що могли, вирізали гектари полів, порозставляли “Тори”, “Буки”, С-300, С-400 у межах міст, по будинках і центрах – де тільки не напихали. І основна ефективність їхнього ППО – це те, що вони влучили по цистерні з пальним у центрі Москви. Насправді він не може це коментувати у форматі своєї комунікації з росіянами. Видно, що просто не призначили винного”, – зазначив Тимочко.Аналітик також зазначає, що всередині самої РФ існує певний “конфлікт регіонів”. “Вони недолюблюють одне одного в межах своїх регіонів. Там усі проти всіх і водночас усі розуміють, що вони в одному котлі. Але в Кремлі є внутрішнє розуміння того, що війна – це вже не про перемогу для Путіна, а про пряму загрозу для кремлівського режиму і російських політичних еліт. (…) Йдеться про внутрішню дискусію або про те, що певні еліти промацують настрої російського суспільства: чи готове воно морально прийняти відсутність Путіна”, – додав Тимочко.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин