Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Ексміністр Великої Британії висуває свою кандидатуру на лідерство в Лейбористській партії

1news.com.ua

Ексміністр Великої Британії висуває свою кандидатуру на лідерство в Лейбористській партії

Соратник колишнього міністра охорони здоров’я Великої Британії Веса Стрітінга повідомив, що він має намір балотуватися на посаду лідера Лейбористської партії після відставки Кіра Стармера.

Раніше ходили чутки, що Стрітінг може підтримати Енді Бернема, мера Великого Манчестера, який нещодавно переміг на довиборах, що відкриває йому можливість взяти участь у боротьбі за лідерство в партії.

Соратник Стрітінга зазначив: “Вес балотується, має необхідну підтримку і буде одним із претендентів”. Він також додав: “З розмов із депутатами, що відбулися на вихідних, стало зрозуміло, що багато людей не бажають “коронації”, а хочуть дізнатися більше про позиції кандидатів, і багато хто з них зацікавлений у висловлюваннях Веса”.

Нагадаємо, що 22 червня прем’єр Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку.

Після цього лідер правопопулістської партії Reform UK Найджел Фарадж висунув вимогу про проведення загальних виборів.

Детальніше про ці події можна прочитати у матеріалі “Британія може втратити прем’єра: як провал на місцевих виборах штовхає Стармера до відставки”.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин