Ніжинські шахісти увійшли до четвірки найкращих команд України
Юні шахісти з Ніжина вкотре довели, що наполеглива праця, талант і командний дух здатні приносити високі результати на всеукраїнському рівні. З 16 по 18 червня у Черкасах відбувся фінальний етап змагань «Пліч-о-пліч”. Всеукраїнські шкільні ліги» з шахів, де представники Ніжина гідно представили Чернігівську область.У фіналі серед учнів 5–9 класів змагалися 19 команд-переможців обласних етапів майже з усіх регіонів України. Загалом же на всіх стадіях турніру участь взяли 3484 школи з різних куточків країни, що свідчить про масштабність та престижність змагань.Чернігівщину на турнірі представляла команда Гімназії №16 міста Ніжина – переможець обласного етапу. До складу команди увійшли вихованці Ніжинської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів:♟️ Єгор Болбат♟️ Нікіта Ситнік♟️ Дмитро Кінзерський♟️ Марія ШустПротягом змагань ніжинські шахісти продемонстрували високий рівень майстерності, витримку та справжню командну згуртованість. За підсумками фінального етапу команда поділила третє-четверте місця, а за додатковими показниками посіла почесне четверте місце в Україні.Також у фінальному етапі серед учнів 1–4 класів Чернігівську область представляла команда Ніжинської загальноосвітньої школи №9. До її складу увійшли:♟️ Кирило Поплавський♟️ Артем Павленко♟️ Софія ШкаєваУчасть у всеукраїнському фіналі стала для юних спортсменів важливим досвідом та підтвердженням високого рівня розвитку шахів у Ніжині.Вітаємо наших шахістів із вагомим досягненням та бажаємо нових перемог, спортивного зростання і подальших успіхів на всеукраїнських та міжнародних турнірах. Ніжин пишається вами!Джерело: Шахова школа, м. Ніжин
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026