Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Волині багатодітна сім’я втратила два будинки через пожежу

volyninfa.com.ua

На Волині багатодітна сім’я втратила два будинки через пожежу

У четвер, 18 червня, близько п’ятої години ранку в селі Невір на Волині сталася пожежа – горіли два будинки, де проживала багатодітна сім’я. Родина потребує допомоги у відновленні житла.

Про це Волинським новинам розповіла подруга постраждалої сімʼї Катерина Камельчук.

З її слів, пожежа сталася у будинках, де проживала сімʼя Ольги Кочук з пʼятьма дітьми.

«Пожежа трапилася 18 червня о 5-й ранку. На жаль, згоріло все: два будинки, речі, побутова техніка, усі документи, меблі, вікна, двері.

У будинку проживала сімʼя з пʼятьма дітками. Наразі вони проживають у мене, бо будинки непридатні для проживання.

Ми звертаємося до усіх небайдужих, щоб допомогти постраждалим», – зазначила Катерина Камельчук.

5168745172216399 – номер карти для допомоги (Кочук Ольга Миколаївна)

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин