Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Мешканка Миколаївської області відзначила 100-річний ювілей

novosti-n.org

Мешканка Миколаївської області відзначила 100-річний ювілей

25 червня 2026 року мешканка селища Підгородна Первомайської міської територіальної громади Галина Іванівна Шелест відзначила свій 100-річний ювілей .

Зі знаменною датою Галину Іванівну особисто привітали голова Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко та начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Поліщук. Вони подякували ювілярці за багаторічну працю, мудрість та життєвий приклад, а також побажали їй міцного здоров'я, сімейного тепла, турботи близьких та довгих років життя.

З нагоди ювілею іменинниці вручили квіти та пам'ятні подарунки. Під час зустрічі Галина Іванівна поділилася спогадами про своє життя, розповіла про події минулого та секрети свого довголіття.

Незважаючи на вік, ювілярка зберігає ясний розум, добру пам'ять та життєвий оптимізм . Вона любить читати, декламує вірші, цікавиться українською літературою та зізнається, що протягом багатьох років щоранку починала із зарядки.

Особливою підтримкою для Галини Іванівни залишається її сім'я, яка щодня оточує її турботою, увагою та любов'ю. Рідні допомагають їй зберігати бадьорість духу та гарний настрій.

У Первомайськії громаді зазначають, що життєвий шлях Галини Шелест є прикладом стійкості, працьовитості, доброти та віри в життя, а такі люди допомагають зберігати пам'ять поколінь та передавати важливі людські цінності молоді.

Нагадаємо, раніше найстаршу жительку Вознесенська привітали зі 100-річчям .

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
26 червня 2026

Новини на тему

Більше новин