Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Четверо ужгородців отримали премії міського голови для обдарованої молоді

rionews.com.ua

Четверо ужгородців отримали премії міського голови для обдарованої молоді

У четвер, 25 червня, в сесійній залі Ужгородської міськради привітали чотирьох лауреатів премії міського голови для обдарованої молоді. Кожен з них отримав сертифікат на 18 тис. 750 гривень. Лауреатами стали:Ольга Сабов – випускниця випускного класу початкової мистецької освіти Ужгородської музичної школи №1 (скрипка). Ольга є талановитою учасницею струнного оркестру, фортепіанного тріо та струнного квартету. Вона активно долучається до мистецького життя міста та вже здобула перемоги на багатьох обласних і всеукраїнських конкурсах. Андрій Бровді – студент ІІ курсу Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора (спеціальність «Музичне мистецтво», народні інструменти). Андрій бере активну участь у житті міста та навчального закладу, є лауреатом та переможцем міжнародних та всеукраїнських фестивалів. Він виступає як сольний виконавець, а також грає в ансамблі, камерному оркестрі та оркестрі народних інструментів. Сергій Цап – учень Ужгородської школи мистецтв відділу народних інструментів (клас баяна). Сергій є солістом дитячого оркестру народних інструментів та учасником фольклорного ансамблю «Музики». Юний музикант активно виступає на фестивалях і концертах, гідно представляючи рідне місто. Андріана Реган – магістрантка першого курсу Ужгородського національного університету (спеціальність «Біологія та біохімія»). Андріана є активною організаторкою, ініціаторкою та лідеркою численних студентських та громадських ініціатив, демонструє високий рівень управлінських навичок і робить вагомий внесок у залучення молоді до суспільно-корисного життя міста й університету, зокрема через координацію масштабних благодійних зборів на підтримку Збройних Сил України та соціально вразливих верств населення.Нагадаємо, премія міського голови для обдарованої молоді міста – це відзнака для студентів професійно‑технічних і вищих навчальних закладів та учнів мистецьких шкіл Ужгорода, які успішно навчаються, проводять наукові дослідження, здійснюють науково-технічні розробки, досягли значних результатів у культурно-мистецькій галузі та беруть активну участь у громадському житті міста.

Міськрада Ужгорода

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин