Кабмін розподілив 6,6 млрд грн на підвищені зарплати освітянам і соцпрацівникам
Кабінет Міністрів України здійснив розподіл фінансової субвенції загальним обсягом 6,6 мільярда гривень між регіонами країни. Ці кошти спрямують на забезпечення виплат підвищених заробітних плат для українських освітян та працівників соціальної сфери.
Про це Прем’єр-міністр Юлія Свириденко повідомила у Телеграмі.
Вона зазначила, що чим менше власних доходів має регіон, тим більшу частку витрат компенсує держава.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026