У Конотопі автобус збив 77-річну жінку біля зупинки громадського транспорту
#Конотоп У Конотопі правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю пасажирського автобуса, внаслідок якої постраждала літня жінка. За фактом аварії відкрито кримінальне провадження.
Повідомлення про ДТП на вулиці Успенсько-Троїцькій надійшло до Конотопського районного відділу поліції напередодні. Для з’ясування обставин події на місце виїхала слідчо-оперативна група.
За попередніми даними, 48-річний водій автобуса марки Man після висадки пасажирів на зупинці громадського транспорту допустив наїзд на 77-річну жінку.
Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пенсіонерка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до медичного закладу. Автобус вилучили та помістили на спеціальний майданчик для проведення необхідних слідчих дій.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Наразі триває досудове розслідування, під час якого правоохоронці встановлюють усі обставини аварії.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026