Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Конотопі автобус збив 77-річну жінку біля зупинки громадського транспорту

malimista.in.ua

У Конотопі автобус збив 77-річну жінку біля зупинки громадського транспорту

#Конотоп У Конотопі правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю пасажирського автобуса, внаслідок якої постраждала літня жінка. За фактом аварії відкрито кримінальне провадження.

Повідомлення про ДТП на вулиці Успенсько-Троїцькій надійшло до Конотопського районного відділу поліції напередодні. Для з’ясування обставин події на місце виїхала слідчо-оперативна група.

За попередніми даними, 48-річний водій автобуса марки Man після висадки пасажирів на зупинці громадського транспорту допустив наїзд на 77-річну жінку.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пенсіонерка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до медичного закладу. Автобус вилучили та помістили на спеціальний майданчик для проведення необхідних слідчих дій.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Наразі триває досудове розслідування, під час якого правоохоронці встановлюють усі обставини аварії.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин